+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 10´e kadar. Toplam 10 Sayfa bulundu

Konu: progdvb MadVR nasıl yapır

BAŞÇAVUŞ
    BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    51
    Tecrübe Puanı
    307

Post progdvb MadVR nasıl yapır

selam serkan hocam sizden progdvb MadVR nasıl yapır bilgi almak istiyorum ne kadar denedim ise bir birlü olmadı

yardımlarınız bekliyorum

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    ProgDVB ; Settings > Options > Video > Codecs > Video Renderer MadVR seçilip, "Uygula - Tamam" butonlarına basılacak.

[Only registered and activated users can see links. ]
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

3. Dislikes BURAK 20 disliked this post
    BAŞÇAVUŞ
    BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    51
    Tecrübe Puanı
    307
    serkan hocam sizin dedikleriniz aynen uygulamdım c:\ içine attım ve install dosyasını yöneti olarak çalıştırdım ve herhangi bir şey gelmedi

dün uğraştım olmadı yoksa cmd komut sistemi ile girmemizmi lazım
    Konu BURAK 20 tarafından (05-05-2018 Saat 23:17 ) değiştirilmiştir.

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    Windosws ta sıkıntı vardır.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    273
    Thanked 7.499 Times in 196 Posts
    Tecrübe Puanı
    1893
    MadVR sisteminizde yüklü değil görünüyor. Linktteki dosyayı indirip install.bat dosyasını çalıştırın.

[Only registered and activated users can see links. ]

7. Likes SEVMEK46 liked this post
  8. The Following 3 Users Say Thank You to zyadas For This Useful Post:

BURAK 20 (13-05-2018), serkanguzel (06-05-2018), SEVMEK46 (06-05-2018)

BAŞÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    51
    Tecrübe Puanı
    307
    pc yeni format attım inşallah sizin dediğiniz gibi olur

BAŞÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    51
    Tecrübe Puanı
    307
    Alıntı zyadas´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    -= Hidden Content =-
    selam Flaş bellekte Windows 32 bit sürümü vardı free doos işletim sistemli laptap almıştım tabiki ona format lazımdı flaş bellekteki 32 bit windows belgelerime kopyalım tekrar flaş bellek yükledim en azından 10 defa formak attım pc çalıştırırken fark ediyordum en son progdvb yükledim serkan hocanım dediği gibi bazı codec lerle madvr görebiliyordum ama tam görmek istemiştim oda olmadı madvr yülkü değil diyordu ve görmiyordu falş bellek tam biçemlendirdim tekrar windows 10 sitesinden yükledim son olarak format attım zydas vermiş olduğu dosyayı indirdim yükledim tam gördü teşekkür ederim

BAŞÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    51
    Tecrübe Puanı
    307
    selam arkadaşlar burda ayarları yapamadın neleri ayarlamalarım lazım yardımlarınızı bekliyorum inşallah yardımcı olursunuz

Konu BURAK 20 tarafından (06-05-2018 Saat 22:55 ) değiştirilmiştir.

BAŞÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    51
    Tecrübe Puanı
    307
    selam yazdığım yazı galiba askıda kaldı

BAŞÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    51
    Tecrübe Puanı
    307
    galiba bu sitede pek yardım göremedim kendi işimi kendim çözüyorum boşuna yazı yazı yazıyorum

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks