+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2
11 den 17´e kadar. Toplam 17 Sayfa bulundu

Konu: Skystar USB 2 HD CI TV Kartı ve Problemler (Windows 10, DVBDream, ...)

ER bulentster is on a distinguished road bulentster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    34
    Tecrübe Puanı
    0
    Skystar USB 2 HD CI TV Kartı ve ProgDVB

ER bulentster is on a distinguished road bulentster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    34
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı nexx45´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    -= Hidden Content =-
    Skystar USB 2 HD CI TV Kartı ve ProgDVB

nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    107
    Tecrübe Puanı
    196
    Alıntı bulentster´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    -= Hidden Content =-
    Bilgisayar anakartı model nosu markasi

4. Likes bulentster liked this post
  5. The Following User Says Thank You to nexx45 For This Useful Post:

bulentster (04-12-2022)

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    34
    Tecrübe Puanı
    0
    -= Hidden Content =-
    gigabyte B450M DS3H V2 en güncel bios
    NVIVIA GTX 1650
    İşlemci AMD Ryzen 5 PRO 3600 6-Core Processor 3.60 GHz
    Takılı RAM 16,0 GB
    Sistem türü 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci

nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    107
    Tecrübe Puanı
    196
    -= Hidden Content =-

selam elinde yanılmazsam bu senin tv kartının kendi dosyası yok aldığım yer buraası yeniden sana atıyorum bir alttayapacağın bu dosyayı yüklemek tekniksatın kendi dosyasıdır

https://www.technisat.com/en_XX/Down...productID=1703

[Only registered and activated users can see links. ]

bu altta verdiğim doayayı indir kullan

senin anakartında 2.0 usb giriş yeri var ve tvkartını bu yere tak resimde kırmızı ile işaretledim

sadece elindeki tvkartı usb 2.0 da çalışmaktadır oda kullandığın anakartta mevcuttur

eyer bunlardan hariç sorun çıkartırsa tek sorun çıkartacak olan amd işlemcidir hiç bir zaman kullanmadım amd işlemci tekniksat tvkartlarda 1 numaralı sorundur
    bu testler ile kanıtlıdır,mudahale ettiğim tvkartların sayısını model lini unuttum

bir adet daha tvkartı dosyası vereecm bu dosya tivinhan olan elindeki kartın desteğini vermektedir

verdiğim dosya yukartaki ve alttaki full tam dosyalardır sadece drayvır sürücüsü değildir aynı yerde 2.0 da takılı olacak şekilde alttaki sürücüyüde test edebilirsin alttaki sürücünün önemi şudur rus cı+ modüllerini çalıştırmak için verilmiştir

gerikalan altdvb,progdvb,dvbweri,mythetre,dvbdream gibi olan dvb oynatıcıların lisanslı veya krak ile olup çalıştırmanız gereklidir
    bazı sitelerde dosyaları tam olarak verdim

bu işlemleri yaptıktan sonra yazın

8. Likes bulentster liked this post
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    34
    Tecrübe Puanı
    0
    selam elinde yanılmazsam bu senin tv kartının kendi dosyası yok aldığım yer buraası yeniden sana atıyorum bir alttayapacağın bu dosyayı yüklemek tekniksatın kendi dosyasıdır

https://www.technisat.com/en_XX/Down...productID=1703

bu altta verdiğim doayayı indir kullan

senin anakartında 2.0 usb giriş yeri var ve tvkartını bu yere tak resimde kırmızı ile işaretledim

sadece elindeki tvkartı usb 2.0 da çalışmaktadır oda kullandığın anakartta mevcuttur

eyer bunlardan hariç sorun çıkartırsa tek sorun çıkartacak olan amd işlemcidir hiç bir zaman kullanmadım amd işlemci tekniksat tvkartlarda 1 numaralı sorundur
    bu testler ile kanıtlıdır,mudahale ettiğim tvkartların sayısını model lini unuttum

bir adet daha tvkartı dosyası vereecm bu dosya tivinhan olan elindeki kartın desteğini vermektedir

verdiğim dosya yukartaki ve alttaki full tam dosyalardır sadece drayvır sürücüsü değildir aynı yerde 2.0 da takılı olacak şekilde alttaki sürücüyüde test edebilirsin alttaki sürücünün önemi şudur rus cı+ modüllerini çalıştırmak için verilmiştir

gerikalan altdvb,progdvb,dvbweri,mythetre,dvbdream gibi olan dvb oynatıcıların lisanslı veya krak ile olup çalıştırmanız gereklidir
    bazı sitelerde dosyaları tam olarak verdim

bu işlemleri yaptıktan sonra yazın
    Sevgili nexx45 Dediğin herşeyi tek tek yaptım sonuç hepaynı oldu. Ve dediğin doğru AMD işlemci bu kartı çalıştırmamı engelleyen yegane unsur kaldı. Sistemi yeni topladım daha önce INTEL işlemci ile çalışan kart şimdi çalışmıyor. Canımız sağolsun Sizinde emeklerinize sağlık ...

Şu an TBS 5930 DVB-S2X/S2/S uydu TV Tuner USB alamayı düşünüyorum acaba yine çalışmamazlık yaparmı diye merak ediyorum.

Tekrar teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    107
    Tecrübe Puanı
    196
    -= Hidden Content =-
    Selam benim size tavsiyem ıntel bir bilgisayar toplamanız
    10 yıl sonra sorun çıkarttığı için ben bu senenin basında bilgisayar topladım
    8k youtube filimler dâhil yüzde 10 işlemci ile deyim 8k yayınlar için hazırlık olarak topladım
    Intel bilgisayar fakat şuan bir bilgisayar kasası toplamak şuan için söylüyorum çok yuksek fiyatlarda
    Tavsiyem size bilgisayar kasa veya diz üstü bilgisayar almadan tv kartı usb girişli diyorsunuz satın almayın
    Bir not daha yazacam kasa bilgisayar ve anakarta takılan tv kartı olabilir bunu neden söylüyorum usb girişleri bilgisayarlarda şuan 2022 de usb3.0 veya usb3.2 aldığınız usb olan bir tvkartinda sorun yaşama ihtimaliniz bunuda düşünerek tv kartı satın alın
    Elimdeki tv kartı tbs6982 dır 2014 civarı satın aldım yarı profosyonel bir tv kartıdır
    Saygilarimla
    Konu nexx45 tarafından (09-12-2022 Saat 02:56 ) değiştirilmiştir.

11. The Following User Says Thank You to nexx45 For This Useful Post:

bulentster (24-12-2022)

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks