+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 7´e kadar. Toplam 7 Sayfa bulundu

Konu: dahili tv de şifre kırmak

ÇAVUŞ
    enginbey8108 is on a distinguished road enginbey8108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    10
    Tecrübe Puanı
    73

dahili tv de şifre kırmak

selamün aleyküm samsung smart tv biss şifre nasıl kırabiliriz hangi proğramla kaç gb usb bellek gerekir masaüstü bilgisayarda var proğram lazım

ÇAVUŞ
    enginbey8108 is on a distinguished road enginbey8108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    10
    Tecrübe Puanı
    73
    serkan ustam yardımcı olurmusun 14 gb usb var

osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke Herkesce takdir edilen guvenilir uye osmanke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    57
    Tecrübe Puanı
    902
    Samsung LED TV'ler dahili uydu alıcısı ile Biss çözmez çünkü bu olay diğer ülkelerde yasak. Ancak Arçelik, Vestel gibi yerli üretim televizyonlarda bulunan uydu alıcıları Biss şifresi çözer. Bu sebeple eğer TV'nin dahili uydu alıcısını kullanacaksanız 2. anten yeterli olmayacaktır, ayrıca bir harici uydu alıcı almanız gerekiyor.

ÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    10
    Tecrübe Puanı
    73
    osman abi feed yayın yapan uydu cihazı bulabilirimisin usb girişli olsun 150 tl aşağı olsun

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı enginbey8108´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

1. feed yayınlarını alan uydu cihazı var mı?

2. usb girişli olsun,

2. 150 tl 'den aşağı olsun
    1. Yok.

2. Feed aktarımları ( 4;2;2 örneklemeli aktarımlar ) için, dvb-s2 tuner'li Usb girişli tv kartı alıp, PC'ye takıp kullanabilirsin.

3. En ucuz 2nci el usb tv kartını, sahibinden gibi yerlerde 250 - 300 tl ye bulabilirsin.

4. Bu 4;2;2 'nin nasıl izleneceğini, geçmişte açtığın konu başlıklarında defalarca yanıtladım. Hâlâ aynı soruları soruyorsun. Yahu bir adım yol git bari... Hâlâ 5 sene öncesinde bıraktığım yerdesin.
    Konu serkanguzel tarafından (29-05-2020 Saat 11:41 ) değiştirilmiştir.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    107
    Tecrübe Puanı
    196
    Alıntı enginbey8108´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamün aleyküm samsung smart tv biss şifre nasıl kırabiliriz hangi proğramla kaç gb usb bellek gerekir masaüstü bilgisayarda var proğram lazım
    Bu cevabi özelden ben sana yazmıştım bu sorunun cevabı için
    Bu yazı 4.2.2 ile uğraşacak arkadaşlara vereceği masraf parasını bilsinler diye site içine veriyorum

2 adet orjinal modül alsanız 2000 tl ödersiniz ve paranız çöpe gitmez eyer bireysel kullaniciy saniz her hangi bir uydu cihazında izleye bilirsiniz bu kadar masraf etmenize gerek yoktur tv kartları veya uydu cihazları normal kullanımda zaten yeterlidir heves edip tv kartını alan arkadaşlar uydu yayınlarını izleyebilirsiniz feed olayı hayali uyduda hayali frekansı hayali kanalı bulup izlemektir önünüze her türlü yayını izleye bilirsiniz keyler elinizde olduğu sürece fakat bu sistem şuan için 10000 tl üzeridir ve uğraş gereklidir size desem en aşağı 2 ayınız gider hiç biriniz feed ile uğraşmazsınız gerçekler bunlardır tv kartları
    1 ayda satılacak bir uydu sistemi değildir 2015 de aldığım tbs6982 kullanıyorum tv kartı öyle bir ayda satılacak kartlar değildir bu bilgileri veriyorum bilin feed olayı esasen uydudaki kanalları yenileri buluruz uydu sat frekans ları veren sitelere verilir yeni frekans ve yeni kanal yeni uydu olarak blintscan dahil önemsiz olarak gösterdiğiniz sistem uydudaki bütün transponderleri elimize verir bu sistemi dahil bizler sizlere anlatamadık anlamadınız hazır listeler çöp listelerdir o uydudaki kanalların çoğu yoktur bizler bu işlere hobi olarak başladık geliştirdik bilgiyi yardım destek olarak ücretsiz ben veriyorum bu uydu sistemleri hobidir bu sistemde benim kazancım yoktur bilgi olarak takip ederseniz nexx45 olarak youtubede de bulursunuz bunuda sadece bilginiz olsun bizler şifre kırmıyoruz uydu cihazlarını normal olarak kullanıyoruz yardım desteğini veriyorum saygilarimla

Sana attigim yazının başıdır bu

selam yazacam fakat ya çok iyi anlayacaksın yada anlamayacaksın
    Konu nexx45 tarafından (30-05-2020 Saat 13:50 ) değiştirilmiştir.

7. Likes BURAK 20 liked this post
  8. The Following User Says Thank You to nexx45 For This Useful Post:

osmanke (25-06-2020)

BAŞÇAVUŞ
    BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    51
    Tecrübe Puanı
    307
    süper bir yazı

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks