+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu

Konu: Prof 8000 windows 10 20h2

ER beyefendi78 is on a distinguished road beyefendi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    3
    Tecrübe Puanı
    0

Prof 8000 windows 10 20h2

Merhaba; Prof 8000 kullanıcısıyım. win10 1903 sürümünde kartı win 8.1 driver ile sorunsuz kullanabiliyordum. gece windows 20h2 sürümüne güncelledi kendini ve kartı tanımaz oldu. driver yüklemeye çalıştığımda "sürücü bu platform için öngörülmemiş" hatası ile karşılaşıyorum. güncelleştirmeyi kaldırmak dışında önerebileceğiniz bir yöntem var mı acaba?

nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    107
    Tecrübe Puanı
    196
    Alıntı beyefendi78´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba; Prof 8000 kullanıcısıyım. win10 1903 sürümünde kartı win 8.1 driver ile sorunsuz kullanabiliyordum. gece windows 20h2 sürümüne güncelledi kendini ve kartı tanımaz oldu. driver yüklemeye çalıştığımda "sürücü bu platform için öngörülmemiş" hatası ile karşılaşıyorum. güncelleştirmeyi kaldırmak dışında önerebileceğiniz bir yöntem var mı acaba?
    şuradaki sürücüleri bir test edermisin müsayit olduğumda elimdeki hdd içine bakacam bulursam atarım

[Only registered and activated users can see links. ]

ER beyefendi78 is on a distinguished road beyefendi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    3
    Tecrübe Puanı
    0
    Bilgisayara format atıp temiz bir 1903 sürüm yükledim. kartın driverını problemsiz yükledim. diğer güncellemelerle birlikte windows yine otomatik olarak 20h2 sürüme güncelledi kendini ama bu sefer kart çalışmaya devam ediyor

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks