+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 53 Sayfa bulundu

Konu: Yeni Bölüm İstekleriniz

ѕηѕтν
    Guest ѕηѕтν - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tüm istekler bu gece değerlendirilecektir.

Saygılar

Emekli Admin entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    321
    Thanked 5.110 Times in 932 Posts
    Tecrübe Puanı
    6209
    Alıntı sexymanTR´isimli üyeden Alıntı
    @snstv, üstat tüketici hakları iyi bir bölüm olur.! Çünkü burada yapılan yazışmalar da firmaların karalanmaları, firmaların durdurma çabalarına yol açar.Hemde son kullanıcıları daha bilinçli hale getirir.Benim bir önerimde ödevler vede yemekler bölümü ihtiyacı olan oldukça fazla var.forum da biraz for women olur ..
    Dünyada en iyi aşçılar erkeklerden çıkar malesef. Yemek yapma olayını bu yüzden kadınlarla özdeşleştirmek doğru gelmiyor bana.
    Ama alışveriş ve makyaj dersen çok iyi biliyorlar bayanlar.

w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    173
    Tecrübe Puanı
    1509
    Öyle bölüm için bayan bir mod bulunmasi gerekli
    w0w..oO

Intel Core 2 Duo E8400 Palit GeForce 8800 GT Sonic Samsung 2232BW Wide Screen Kingston 1GB Ram X 2 Seagate 250 GB HDD Gigabyte P35C-DS3R CoolerMaster RC-690 SkyStar 2.6D DreamBox 500s

ѕηѕтν

ÜSTÇAVUŞ
    AmphetaminE herkesin tanidigi uye AmphetaminE herkesin tanidigi uye AmphetaminE herkesin tanidigi uye AmphetaminE herkesin tanidigi uye AmphetaminE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    237
    Mp3 başlığına birde bilinmeyen mp3ler başlığı eklense nasıl olur diye düşünüyorum. Turkcell'in ne bu çalan servisi gibi birşey olur. Şimdi mp3 isteklerine baktım gelen istekler kadar bu çalan nedir şeklinde sorular var
    Örnek;
    [Only registered and activated users can see links. ]

Saygılar;
    DVBSat

KORGENERAL
    sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR taninmis sohret sahibi uye sexymanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    86
    Thanked 5.532 Times in 1.000 Posts
    Tecrübe Puanı
    4866
    Forumda ufak tefek gördüğüm vede değerlendirilmesini düşünmenizi istediğim.2 konu daha var. 1.En popüler software ve donanım listesinin bulunduğu bir başlıkta olabilir.Bu başlık çerçevesinde kullanıcı ziyaretçilerin seçim ve kullanımı daha kolay hale gelir.!!! 2.Bir eksikte web terimleri sözlüğü. Bunun için Mavionline takımının yardımı olabilir.( Kardeş link bölümleri olabilir mi.? )
    Konu sexymanTR tarafından (13-01-2006 Saat 08:18 ) değiştirilmiştir.
    bu forumda nick ve mesaj silinmesi diye bir uygulama yoktur

TEĞMEN
    dracula foruma katkida bulunan uye dracula foruma katkida bulunan uye dracula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    46
    Tecrübe Puanı
    382
    hobi bölümüne yada uygun bir bölüm altına fotoğrafçılık ve resim bölümü açılmalı bence elimde fazlaca var nereye yayınlasam diye düşünüyorum
    Her İnsan Ölür,Ama Her İnsan Gerçekten Yaşamaz

ѕηѕтν

ONBASI
    reenkarnettin is on a distinguished road reenkarnettin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    50
    Tecrübe Puanı
    60
    c++ ögrenmek istiyorum birsürü kitap aldım hiçbiri 5 para etmez
    nolur bu konuya el atalım

ѕηѕтν
    @reenkarnettin programlama dilleri bölümümüzde daha çabuk yardım bulabilirsin
    http://www.dvbsat.org/forum/forumdisplay.php?f=63

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks