+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan
BirinciBirinci ... 4 5 6
51 den 53´e kadar. Toplam 53 Sayfa bulundu

Konu: Yeni Bölüm İstekleriniz

Emekli Admin entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    321
    Thanked 5.110 Times in 932 Posts
    Tecrübe Puanı
    6209
    Alıntı ens@r´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malüm son zamanlarda foruma bazı arkadaşlarımız tarafından +18 uyarısı ile vahşet görüntüleri eklenmekte. Bu kounular "İlginç resim,video,yazı" kısmına ekleniyor, insan ister istemez bakıyor ancak umulmadık derecede insan hassasiyetini ve sınırlarını zorlayıcı çirkinlikte görüntülerle karşılaşılıyor. Benim teklifim ya "VAHŞET" adı altında yeni bir bölüm açmak yada bu tür resim ve videoların paylaşımına bir sınır getirmek olacak. Eğer bu isimle ilgili bir bölüm açılırsa hem o bölüm altında yayınlanılan resim,video v.s gibi paylaşımlara "+18" uyarısı eklenmesine gerek kalmaz hemde istemeyen arkadaşlar o bölüme bakmaz.
    Saygılar sunarım...
    Yönetim olarak bu tarz konuların yasaklanmasını uygun bulduk.
    İlgili bölüme yeni kurallar eklenmiştir.
    Daha kaliteli bir forum için her konuda önerilerinizi dikkate alıp inceliyoruz.
    İlginiz için teşekkürler.
    kim o deme bosuna..
    benim, ben.
    oyle bir ben ki gelen kapina,
    bastan basa sen..

Emekli Admin entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    321
    Thanked 5.110 Times in 932 Posts
    Tecrübe Puanı
    6209
    Alıntı eldron´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de söylemek istediğim bir şey var.
    fıkralar şiirler v.s gibi bölümlerde çok güzel yazılar var. Bunların herbiri ayrı topic şeklinde açılmış. Yani her bir tanesine bir adet topic düşmüş. Birkaç yeni topic gönderisinden sonra arka sayfaya düşüyor ve kayboluyorlar.

Önerim: Konu başlığını açalım, ve artık bundan sonraki tüm gönderilerimizi bu başlık altında yapalım. Ör: bir başka paylaşıma gelen de, eğer konu başlığına uygun düşüyorsa yazısını buraya yazsın. Böylece tonlarca bilgiler kaybolup gitmez.
    Bilmem ne dersiniz?

bu bahsettiğim sadece of topicler için geçerli. Forumun diğer başlıkları mod arkadaşlar tarafından zaten toparlanmış ve bilgiye ulaşmak çok kolay oluyor.
    Malesef bu konuda size katılmıyorum.
    Arkaya giden topikler kaybolmamaktadır.
    Bir topik altına bir çok mesajın konulması belirli bir konuyu arayan üyelerimiz için zorluk oluşturmaktadır.Konu başlığını bulsalar bile onlarca sayfa içinden istediklerini bulmak oldukça zorlaşmaktadır.
    Saygılar
    kim o deme bosuna..
    benim, ben.
    oyle bir ben ki gelen kapina,
    bastan basa sen..

3. The Following User Says Thank You to entegre For This Useful Post:

a.m.g (26-10-2007)

a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    965
    Thanked 5.071 Times in 369 Posts
    Tecrübe Puanı
    2505
    sayfaların sağ alt bölümlerinde rakamlar vardır oradan daha önceki yazılara ulaşırsınız bu şekilde olmasıda gayet normal yazıları gruplama yaptığımızda özellikle bizler yoruluruz her birini bölüm bölüm ayırmak zor olur.
    şifreli kanalların çözümü hakkında buraya tıklayın

Plugin <<<-------

progdvb kurulum resimli anlatım için buraya tıklayın

Progdvb <<<-------

PROGDVB ELECARD CODEC ŞİFRESİ <<<-------

Teşekkür buttonlarına basmak veya hidekill yazan yazılara tıklamaylada şifreleri veya linkleri görebilirsiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan
BirinciBirinci ... 4 5 6

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks