+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 30 Sayfa bulundu

Konu: Ubuntu 9.04 & DreamVDR & cccam

mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    376
    Thanked 4.784 Times in 247 Posts
    Tecrübe Puanı
    1531
    bu sistemde dosyalara erişim yok..eriştiklerimizde bir sey değiştiremiyoruz izin yok.. birsey kopyalayamıyoruz..düzenleyemiyoruz..siteme nasıl tam hakim olucaz..yardım bekliyorum..

nerden bulastık bu işe demeye basladım.. var/etc içinde CCcam.cfg dosyasını düzenleyemiyorum..hadı dısarda düzenleyip kopyalayayım oraya dedim kopyalanmıyor..bunu düzenleyen arkadas bunları acık bıraksaydı olmazmıydı..
    Konu mert_2005 tarafından (19-05-2009 Saat 14:06 ) değiştirilmiştir.

mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    376
    Tecrübe Puanı
    1531
    Alıntı DreamVDR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ----UPLOAD-- bitmiştir. Hafta sonunda size iyi eğlenceler.
    Link:
    [Only registered and activated users can see links. ]
    burada iki adet plugin dosyası vermişsin

CCCam_SSSP Plug 1.2.1 Full.zip ve MboxCC_Setup_3[1].5.rar bunları nasıl kullanıcaz..sisteme nasıl root olucaz yani sistem dosyalarını düzenleme cfg düzenleme işlerini yapabilmek için tşkler şimdiden..

ONBASI
    datvi is on a distinguished road datvi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    7
    Tecrübe Puanı
    45
    [Only registered and activated users can see links. ] konunuza nezaman sahip çıkacaksınız merak ettim doğrusu
    herkez bişeyler sormuş cevap alamamış konu açılıp p..ç gibi bırakılmaz
    ya açtığınız konuyu sahiplenir cevaplarsınız yada konu açmazsınız ikisinden biridir doğru olan yok .ben açam millet ne ederse etsin yok öyle hikayeler
    yap alıntıyı sonra iş cevaplamaya geldimi tüy ortadan
    yakıştıramadım doğrusu
    GENEDE KONUNUZ SAHİPSİZ SİZ BİR İLGİLENİ VERİN

DreamVDR foruma katkida bulunan uye DreamVDR foruma katkida bulunan uye DreamVDR foruma katkida bulunan uye DreamVDR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    16
    Tecrübe Puanı
    258
    Alıntı datvi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    [Only registered and activated users can see links. ] konunuza nezaman sahip çıkacaksınız merak ettim doğrusu
    ya açtığınız konuyu sahiplenir cevaplarsınız yada konu açmazsınız ikisinden biridir doğru olan yok .ben açam millet ne ederse etsin yok öyle hikayeler
    yakıştıramadım doğrusu
    Kardeş uyarın için sağ ol ama iş güç birde başka bir forumdada yazıyorum buraya pek ugrayan olmadıgı için nadir giriyorum bu siteye.

dosya indirilen yerdeki 2 dosya bununla alakalı değildir.

ss2 ve dvb-s türevi bütün kartlara destagi vardır. çalışmayan kart ss2hd dir.

wintvnova dvb-s2 kart sistemde çalışmaktadır.

elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışacam.

vdr yi çalışması dosyalarda değişiklik için sisteme root olarak giriniz.

sisteme root olarak girmek için

1.teminal açıp
    sudo -s dedikten sonra
    passwd komutu ile root şifrenizi değiştirin.

Sistemlerde giriş yöneticisinde admin girişine izin ver kısmını işaretleyiniz.
    sonra sistemden logout olup root ile giriş yapınız

dosya klasörüne gelerek.

vdrs.sh çift tıklayıp çalıştır deyiniz.

vdrxshm.sh çift tıklayarak vdr yi çalıştırınız .

cccam i manuel çalıştırmak için
    CCcamm.sh çift tıklayınız.
    Kolay gelsin.
    Zoru hallederiz.İmkansız biraz zaman alır...
    GigaBlue 800 HD
    Azbox Premium HD
    XBMC & DreamVDR & Enigma2PC
    (DVB-S2)

Motorlu Çanak 42E,19E,16E,13E,7E,5E

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    Alıntı datvi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    yakıştıramadım doğrusu
    yavaş ne bu şiddet bu celal _? konuyu burda paylaşmış sonra işi vardır yada neti kopmuştur yada hasta olmuştur yada hastası vardır v.s v.s bir daha girememişde olabilir hepimiz insanız robot değil robotlar bile arıza yapar bu kadar gaddar olmayalım birazda bunları düşünelim. DreamVDR de konuya burdaki ilgiliyi gördüğüne göre bundan sonra açtığı topiğide boş bırakmaz.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    376
    Tecrübe Puanı
    1531
    sistemi kaldırdım..win 7 kurmustum ondada andlinux calısmadığı için ..tekrar xp ye dönüş yaptım ilginiz için tşk ederim..

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    376
    Tecrübe Puanı
    1531
    ediit..

DreamVDR foruma katkida bulunan uye DreamVDR foruma katkida bulunan uye DreamVDR foruma katkida bulunan uye DreamVDR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    16
    Tecrübe Puanı
    258
    VDR yi tek dosya ile çalıştırma..
    not dosya root girişi içindir.
    masa üstüne bir dosya oluşturun ve ismini
    VDR.sh koyun
    Dosyayı edit e açın ve içine
    ###########
    #!/bin/bash
    cd /dosya
    ./vdrs.sh &
    sleep 10
    ./vdrxshm.sh
    #############
    bunları yazın.
    sonra bir teminal acarak
    cd /root/Desktop
    chmod 755 VDR.sh

dosyayı çalıştırılabilir hale getirdikten sonra dosya üstüne tıklayın ve VDR açılsın.
    Zoru hallederiz.İmkansız biraz zaman alır...
    GigaBlue 800 HD
    Azbox Premium HD
    XBMC & DreamVDR & Enigma2PC
    (DVB-S2)

Motorlu Çanak 42E,19E,16E,13E,7E,5E

ONBASI
    vagca is on a distinguished road vagca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    98
    Tecrübe Puanı
    47
    sagolda rapidshare den bekliyorum ,

ONBASI
    gecelerinlordu is on a distinguished road gecelerinlordu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    40
    Tecrübe Puanı
    65
    @dreamvdr emeğin için teşekkürler,

çalışmalarında başarılr dilerim arkadaşım. güzel bir ekran kartı ve işlemci ile pahalı hd cihazlardan daha fazla haz alırsınız.

eleştiren arkadaşlara da emek verip sunan arkadaşlara biraz daha olumlu ve ılımlı bilgiler verip yapılan bug, hata veya istenilen değişiklikleri tek tek sıralayıp yazın. daha katılımcı ve yardımcı olursunuz. hepinizin gösterecek olduğu ilgi ve saygısı için teşekkürler. saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks