+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu

Konu: Digitürk.

ER ferhatt1905 is on a distinguished road ferhatt1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Digitürk.

Arkadaslar,digitürk hd decoderimi,yine hd olan bilgisayar monüterimden izleyebilirmiyim.yani hd televizyonum yok,hd monütörüm var,,hdmi kablosuyla baglanti yaptim ama olmadi,umarim anlatabilmisimdir.bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum...

dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    301
    Tecrübe Puanı
    1627
    Ben daha hassas netleştirmek için umut

Örneğin:

-cihaz Türü
    -paket

-
    -...
    Karşılaştığınız sorun türü
    -...?

(Üyelerinin yardımı kolaylaştırmak için)

ER ferhatt1905 is on a distinguished road ferhatt1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    ne demek istediginizi anlamadim.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    Moderator kardes,sordugum soruda yardimci olabilirmisin acaba.neler yapmam gerektigi konusunda.tesekkürler

zendow yararli uye zendow yararli uye zendow yararli uye zendow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    37
    Tecrübe Puanı
    169
    monitörün çözünürlü desteklemeli yada hd rizivırında önce scartta hdmı çözürnülünüğü mönitörüne göre ayarlaman lazım
    ben dm800 ile monitörüm DVIA göre yapıyorum seyredebiliyorum hdmı olmadı için sen deneyerek bulman lazım çözünülüğü
    DVBSAT
    için günde bir kez DVBSaTa gelir Sağlayan reklamlara tıklamayı unutmayalım.
    saygılar.

Box 3 : Dreambox 7000S
    Box 4 : Kyoto 8550 DAPCI
    Box 5 : Next 7500 DAPCI
    Box 6 : SkyStarHD2

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    cözünürlükle ilgili bir problemim yok,her ikiside ayni,denedim ama en ufak bir isaret bile yok,herhalde ara birseyler olmasi gerekli,yinede ´sagol zaman ayirdigin icin..

ER digi-turk is on a distinguished road digi-turk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    Digitürk HD reciver ini kullanarak bütün HD monitörlerden hd yayın alabilirsiniz bunda bir kısıtlama söz konusu değil
    Konu dz-hack tarafından (13-11-2012 Saat 19:32 ) değiştirilmiştir.

mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    376
    Thanked 4.784 Times in 247 Posts
    Tecrübe Puanı
    1531
    Bir pc monitörüne,digitürk yada baska bir uydu alicisini baglayarak izleyebilmeniz için o monitör ün tv özelligi olmasi gerekir.sadece monitörse ve tv özelligi yoksa uydu cihazi baglayamaz ve görüntü alamazsiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks