+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 23 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 228 Sayfa bulundu

Konu: DVB CS Plugin "BTKemu"

ONBASI
    Örnek is on a distinguished road Örnek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    40
    Tecrübe Puanı
    41
    Anladım billytk ilk mesajda işletim sistemi ile ilgili bir bilgi yok dvbs programları hakkında açıklama yapılmış. Dvbdream da tonytr nin verdiği cfg den aldığım blinelardan sadece üstteki iki tanesi kitleniyor hacksattv uzantılılarda kilitlenmiyor fakat kanalları açmıyor obin siz hangi bline nı kullanıyorsunuz?
    Konu Örnek tarafından (10-01-2012 Saat 17:01 ) değiştirilmiştir.

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    Alıntı billytk06´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam dedigim gibi bu daha 0.0001 versiyon. ilk goruntuyu aldigimiz versiyon diyebilirim. Btk protokolu bitti gerisi sadece emu ile entegrasyon...
    hehe başına iş açtın
    dreamcilerin üstüne dvbs çilerde eklendi artık yetişmen zor olcak gibi
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    40
    Tecrübe Puanı
    41
    Alıntı tonytr´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    hehe başına iş açtın
    dreamcilerin üstüne dvbs çilerde eklendi artık yetişmen zor olcak gibi
    Her platformda destek görmediği konusunda bir kanı oluşturuldu bu emu hakkında ondan bu kadar üzerine düştüm kendi adıma söylüyorum bunu siz sadece burada bu size göre basit ama ilk kullanıclar yani bizler için basit olmayan cevapları vereceksiniz ki dvbsatta,bizde başka forumlarda bu cevapları insanlara aktaralımZaten yardımcı olamayacağını düşünüyorsa billytk doğru bu konu başını ağrıtabilir ya da kapatılabilir. Yoksa iş basit hadu,hdvb,acamd vs gibi popüler olana kadar kimse bu işle uğraşmaz dreamboxlar için yapılan emuda bunu zaten görmüşsünüzdür

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    Alıntı billytk06´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar calistiran biri screenshot atarsa sevinecegim.

Biz neden koymadik ki

benim hatirladigi progdvb 4.6 gibi birsey ile denemistik galiba.
    Hocam saat çok geç olmuştu bu sebeble ekleyemedim. Bizim test ettiğimiz ProgDvb nin 4.85.3 versiyonu idi. DVBDream ise 1.4i versiyonu gelen şikayetleri okuduktan sonra gene çalıştırdım gayet stabil çalışıyor hata verdirmeden mümkünse DVBDream yada AltDvb tarzı programlarla test edin zaten bildiğiniz gibi ProgDvb nerdeyse hergün yeni versiyon çıkartırdı bu tür hatalar için ben en stabil gördüğüm bu versiyonunu sadece test amaçlı kullanıyorum yoksa normalde ProgDvb kullanmıyorum ...

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    @Örnek

obin kardeşimizin de söylediği gibi BTKemu.ini dosyasını kendisi otomatik oluşturur ancak sonraki çıkacak versiyonlarında .ini dosyasınıda
    dll le birlikte veririz.

Şu an test etmeniz için ben B: line veremiyorum ancak ilk mesajımda yazdığım gibi B: linenınız alttaki formatta olmalı
    BTK=B: Host Port user pass 11XXXXXXXXXXXXXX

evt hangi işletim sistemi olduğunu yazmayı unutmuşum Win7 Ultimate 64bit işletim sistemi ile denedik. Ancak BTKemu win xp , vista ve win7 nin 32 ve 64 bit tüm versiyonlarında çalışır. Anlıyacağınız temeli çok sağlam. Aldığınız hataları dll 'i çalıştırdığınız yerde hata dosyası olarak alırsınız.

Şu an BTKemu içerisinde DVBViewer vede DVBCore tabanlı programlarda çalışması için kodları mevcut ancak biz henüz performanslı ve iyice stabil hale gelesiye kadar o kodları açmayacağız ne zaman stabil ozaman aktif hale gelecek zaten dediğim gibi taban hazır kodları eklemek basit.

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    Alıntı Örnek´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her platformda destek görmediği konusunda bir kanı oluşturuldu bu emu hakkında ondan bu kadar üzerine düştüm kendi adıma söylüyorum bunu siz sadece burada bu size göre basit ama ilk kullanıclar yani bizler için basit olmayan cevapları vereceksiniz ki dvbsatta,bizde başka forumlarda bu cevapları insanlara aktaralımZaten yardımcı olamayacağını düşünüyorsa billytk doğru bu konu başını ağrıtabilir ya da kapatılabilir. Yoksa iş basit hadu,hdvb,acamd vs gibi popüler olana kadar kimse bu işle uğraşmaz dreamboxlar için yapılan emuda bunu zaten görmüşsünüzdür
    biz sonuna kadar destekliyoruz @billytk' yı, kendi yazdığı program için neden cevap ver(e)mesin, ben espri yaptım sadece, ama yoğunlukta arttı tabi o da bir gerçek
    @zombi progdvb hergün yeni soft çıkarıyor ama yine de kullanım oranında en fazla kullanılan dvbs playerdir. şahsen senelerdir progdvb den vazgeçmedim
    bende testlerini 4.85.1 ile yaptım onda daha stabil ama yine de donup kalıyor bazı zamanlarda
    6.74 te zaten kanal değiştir değiştirmez donup kalıyor.
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    Ben şu an ProgDVb 4.85.3 versiyonu ile gayet stabil izleyebiliyorum Dvb programı ne donuyor nede kilitleniyor ancak tabiiki bu versiyon farklılıklarından doğabilecek kilitlenme ve hataların üstesinden gelinir.

DvbDream 1.4i versiyonundada sorun yok..

Benim online olamadığım zamanlarda Billy usta zaten gerekli cevapları vermiş ben yeni online oldum vede sanırım sorunlarla ilgili veremediğim bir cevap yok. Benim şahsi kanım çok dallandırıp budaklandırmaya gerek yok ilk mesajdada yazdım bu plugin windows kullanıcıları için diye linux platformu için zaten vdr-sc var .. Oldu olcak macos içinde destek verelim.

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    40
    Tecrübe Puanı
    41
    Zombi bir kaç cevap verildi ama hala senden başka kullanabilen yok!Bende dvbdream kullanıyorum ancak ini dosyasını ondan oluşturamıyorum progdvbden uğraşınca oluşuyor yarim saattir tekrar ini dosyası oluşturmaya uğraşıyorum dvbdream da tekrar demek için eski ini yi silmiştim progdvbdende oluşturunca resim ile göstereceğim keyler görünüyor ancak kanal açılmıyor. Birde problem benim kullandığım blinelarda mı altta vereceğim siz bunlardan birini mi kullanıyorsunuz cevap verirseniz bizde yardımcı olmaya çalışalım yoksa zaten siz kullandığınız için problem yok bu şekilde sadece siz kullanmaya devam edin bir süre.
    Konu Örnek tarafından (16-04-2012 Saat 14:07 ) değiştirilmiştir.

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    40
    Tecrübe Puanı
    41
    Progdvbden btkemu.ini dosyasını oluşturdum ve dvbdreamda kullandığm sonuç bu şekilde

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    Alıntı Örnek´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Progdvbden btkemu.ini dosyasını oluşturdum ve dvbdreamda kullandığm sonuç bu şekilde

softcam-tv.mine ile jsc ve cyfra test edin birde
    ini dosyasınıda başka bir yere yedekleyin yeniden yaratmanıza gerek kalmaz

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 23 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks