+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu

Konu: HD YAYIN??????

ER looser is on a distinguished road looser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0

HD YAYIN??????

Arkadaslar merhaba,

hotbird ,eutelsatw3,turksat olmak uzere 3 canak,donanım olarakda full hd 1920*1080p tv ve humax hd receiver dijiturk uyelık ve dıjıturk receiver modülü alarak bir sistem kurdum..bie sekilde hd yayın izlemem mümkünmü bildiginiz bir frekans varm ıseyredebilecegim şifresiz veya dijiturk uzerinden şifreli olan??? bu donanım yetmıyorsa eger ne yapmam gerekıyor ılave olarak..şimdiden tesekkurler

ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    140
    Tecrübe Puanı
    1326
    EutelsatW3'te hd olarak 10899V 9404 frekansında şifresiz HD (Luxe TV HD)'yi deneyebilirsiniz.
    Dijitürkünüzün DVB-S2 olarak yayın yapan HD kanalı bulunmaktadır. Fakat üyeliğinizin HD kanalları da kapsaması gerekmektedir. 10928H 30000 bu frekansta Lig TV HD Bulunmaktadır. Şu anda HD Paket ayrıca satılmadığı için eğer üyeliğiniz lig tv'yi kapsıyorsa belki izleyebilirsiniz.
    I Love DVBSaT
    PCI Uydu Kartı Kullanıcısı

CCCAM HADU USER

Ozzymanborn AltDVB Kullanıcısıdır AltxRo'nun yeni versiyon yazacağı günün hayaliyle skystar 4.3.2 driverını kullanmaya devam etmektedir. ProgDVB ile çok hoşlaşmaz ama saygı duyar...

DVB Viewer 4.5.0.0 kullanıyorum...

Chat bölgemiz tüm üyelerimiz için açıktır.

Sky Italia izleyicisi olup donmalardan dertlidir. Polsat, D+, Zee TV'yi de ayrıca sever.

ER looser is on a distinguished road looser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    tesekkur ederım...

Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    89
    Thanked 1.888 Times in 275 Posts
    Tecrübe Puanı
    1838
    ozzy sanirim o freskanstan
    Turkcell Salon 1 HD -
    Hazir Kart Salon 2 HD
    Lig TV HD

yayinlari gelmekte ve dvb-s 2 gelmekte.Digiturkculerin soyledigine gore lig tv hd de sadece derbi maclari hd yayinlanmakta ve lig tv paket uyeleri izleyebilmekte

ER okirecci is on a distinguished road okirecci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    4
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı looser´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba,

hotbird ,eutelsatw3,turksat olmak uzere 3 canak,donanım olarakda full hd 1920*1080p tv ve humax hd receiver dijiturk uyelık ve dıjıturk receiver modülü alarak bir sistem kurdum..bie sekilde hd yayın izlemem mümkünmü bildiginiz bir frekans varm ıseyredebilecegim şifresiz veya dijiturk uzerinden şifreli olan??? bu donanım yetmıyorsa eger ne yapmam gerekıyor ılave olarak..şimdiden tesekkurler
    Maalesef DİGİTÜRK HD sadece ticari olarak verilmekte bireysel üyeler için şimdilik HD kalitede seyretmek mümkün değil miş. Digitürk yetkililerinin bana verdikleri cevaptır.

ER okirecci is on a distinguished road okirecci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    4
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı looser´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba,

Maalesef DİGİTÜRK HD sadece ticari olarak verilmekte bireysel üyeler için şimdilik HD kalitede seyretmek mümkün değil miş. Digitürk yetkililerinin bana verdikleri cevaptır.

ER floyd1601 is on a distinguished road floyd1601 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    meraba ben yeni aldıgım hd tv için hd receiver almayaı düşünüyorum. digiturkün hd yayınını beklemek istemiyorum dolayısıyla alacağım hd receiverın digiturk e uyumlu olup olmamasıda önemli değil. taşınacağım apartmanda hotbird ve turksata bakan 2 tane çoklu lnb'li çanak var. alacağım hd receiver ile bu iki uydudan herhangi bir hd tv yayını almam mumkun olabilirmi. mevcut çoklu lnb ve ya hatlar uzerinde herhangi bir değişikliğe gitmem gerekiyormu. bu şekilde 2,3 tanede olsa hd yayın alabileceksem en uygun receiverlar hangileri. eger hd yayın almam mumkun değilse beko full hd tv için uygun görüntü kalitesinde hangi receiver ı önerirsiniz zira sunny marka bi receiverı deneme maksatlı kısa bir sure taktım görüntü gerçekten kotu idi. ilgilenirseniz sevinirim.

ONBASI
    umuteren is on a distinguished road umuteren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    30
    Tecrübe Puanı
    56
    selamlar herkese EutelsatW3 nasil izleyebilirim,isficreden.elimde dvb.s 2 karti var.yardimci olursaniz sevinirim.

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks