+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 16 Toplam 16 Sayfadan
BirinciBirinci ... 6 14 15 16
151 den 153´e kadar. Toplam 153 Sayfa bulundu

Konu: DreamVDR USB (cccam destekli)

ER sistem1923 is on a distinguished road sistem1923 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    24
    Tecrübe Puanı
    0
    Geçenlerde boş boş otururken birden aklıma bilgisayarımı televizyona çevirme fikri geldi tabii ki ilk başvurduğum yöntem bilgisayar bileşenleri üzerinde "internetsiz tv" sistemi kurmaktı bunun için hali hazırda bilgisayarım da yüklü olan debian tabanlı işletim sistemi deepin os'ta skystar hd2 pci+cı tv kartını aktif ederek üzerine enigma2 openpli kurmak istedim ancak "doğru düzgün bir rehber bulamadığım için bu hayalimden vazgeçtim" en azından şuraya bir rehber koyabilirdiniz işte o zaman konunun gerçekten önemi olmuş olurdu!. saygılarım ile esen kalın.

nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    107
    Tecrübe Puanı
    196
    Şu flimi izlermişim arkadaşım yıllar önce skystar hd2 üzerin de yaptığım pli pc çalışmam di tv kartını linuxse çevirmek benim en asagi 3 aylik calismami almistir basit degildir linux pc uzerinde adam gibi bilgi olsaydi suan linux bilgisayar kullanirdik malesef linux uzerinde bilgi sifir derecek kadar vardir bundan dolayi dreambox 900 uydu cihazi aldim butun sistemi enigma üzerinde yapiyorum kendim ayrica pc de enigma2 sistemini kullanmak isterseniz bu pli pc ye mudahale etmeniz icin ayri bir pc gereklidir bunlardan dolayi windovs kurun kullanin yoksa yuzde 99 zunuz linux uzerinde cok zorlanir saygilarimla

[Only registered and activated users can see links. ]

BAŞÇAVUŞ
    BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 herkesin tanidigi uye BURAK 20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    51
    Tecrübe Puanı
    307
    PC 'yi 2 Bölün Windows ve linux yapın 2 Bölemeyen arkadaşlar ise Windows yanına kursun.Benim gibi çift Tuner kullanan arkadaşların dikkatine ...! Openpli PC TV kurarsanız sistem otomotikmen sadece 1 tuner görüyor Altdaki resimlerden A/B tunerleri ayarlayabilirsiniz.
    Konu BURAK 20 tarafından (07-08-2021 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir.

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 16 Toplam 16 Sayfadan
BirinciBirinci ... 6 14 15 16

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks